Mycie elewacji Katowice – soft wash

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem elewacji metodami niskim ciśnieniem - soft wash.

Mycie soft wash wykorzystuje bardzo niskie ciśnienie wody na zewnątrz budynków w celu usunięcia brudu, substancji zanieczyszczających, alergenów i innych zanieczyszczeń. Różni się od mycia ciśnieniowego, które wykorzystuje strumienie wody pod wysokim ciśnieniem do usuwania zanieczyszczeń. Soft wash  jest bezpieczniejszą metodą mycia z drabiny, ponieważ trzeba przeciwdziałać mniejszej sile. Dzięki temu nasza ekipa na drabinie  może dotrzeć także do większej liczby miejsc.

Świadczymy usługi mycia budynków metodą soft-wash i czyszczenia elewacji budynków na terenie Śląska. Mycie niskim ciśnieniem i chemią to najskuteczniejsza metoda czyszczenia i przywracania pierwotnego wykończenia budynku, niezależnie od rodzaju materiału budowlanego, z którego jest wykonany. Nasze usługi zapewniają, że delikatne cegły, kamienie czy ściany zewnętrzne nie zostaną uszkodzone.

Czyszczenie i renowacja

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wstępnego czyszczenia w celu usunięcia brudu, pajęczyn, mchu, glonów i porostów, czy też potrzebujesz głębszej renowacji budynków w celu usunięcia sadzy, mchów i innych zanieczyszczeń atmosferycznych, zadzwoń do naszej firmy już dziś. Zapewniamy bezpłatne wyceny dla wszystkich naszych potencjalnych klientów w Katowicach.

Czyszczenie rolet

Korzystamy wyłącznie z najnowszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska rozwiązań czyszczących dostępnych na rynku. Gwarantujemy, że po zakończeniu mycia z niskim ciśnieniem, nadadzą one ścianom świeży, czysty wygląd, który jest wart wysiłku! Po zakończeniu procesu czyszczenia zabezpieczamy rolety specjalnym środkiem uszczelniającym, który pomaga zapobiegać uszkodzeniom i pozwala dłużej zachować odmłodzony wygląd.

Zadzwoń